Reference


MŠ U Jeslí, Havířov

Neuplynulo ani pár měsíců od poslední návštěvy Jojo parku a už máme v kalendáři nový termín. Společně s dětmi Mš Hello Teddy jsme si užívaly báječné dopoledne plné her, zábavy, dovádění a uvolnění. O dětech jsme měly přehled díky kamerovému systému, pitný režim byl dodržován díky nabídce Jojoparku a spocené vlásky jsme před odchodem vysušily fénem. Majitelé při vybavování parku opravdu mysleli na děti – bezpečno,velké prostory, rozmanitá nabídka her pro všechny děti, chvilková relaxace v kavárně pro doprovod, nic není zakázáno, všechno je povoleno.

Děkujeme za skvělý park v Ostravě !!! A všem mateřským školám vřele doporučujeme !!!!  Kompetence se dají rozvíjet i v JOJO parku !!!
Za celou Mš Hello Teddy ředitelka Kuboňová Radka
V červnu děti naší mateřské školy navštívily JoJopark v Ostravě. Bylo to velmi příjemné dopoledne nejen pro děti, ale také pro paní učitelky. Skákací hrad, animační sál s kouzelnou hrou světel a labyrint pestrobarevných míčků byl pro děti jedinečným zážitkem a nadšení, s kterým odpoledne děti rodičům sdělovaly své zážitky, některé z rodičů dokonce přimělo navštívit JoJopark hned následující dny.
Ceníme si s jakou důsledností JoJopark přistupuje k řešení prostor s ohledem na bezpečnost při dětských hrách, a tím se stává JoJopark velmi vhodným místem pro výlety s dětmi, kdy jako pedagogický doprovod nemusíme být zatížení nepřiměřenými obavami o zdraví svěřených dětí při pohybových aktivitách. A tak i dospělí si mohou vychutnat příjemnou atmosféru a to dokonce s šálkem lahodné kávy nebo čaje.
Když si prohlédnete fotogalerii, určitě ve tvářích dětí vyčtete to, co by Vám rády napsaly, kdyby uměly psát:
„Moc se nám tady líbí!“
www.skolyaskolky.com

Děkujeme JoJoparku a těšíme se s dětmi na příští návštěvu
MŠ U Jeslí, Havířov


Pomáháme dětem s handicapem

Poděkování třídy B
Rádi bychom  touto cestou poděkovali majitelům Dětského zábavního centra Jojo park v Ostravě – Zábřehu na Výškovické ulici za bezplatné poskytnutí prostor zábavního centra handicapovaným žákům naší školy.

V soukromé základní škole speciální vzděláváme žáky s kombinovanými vadami a každou novou možnost, jak zkvalitnit a obohatit vzdělávání  našich klientů rádi uvítáme. Majitelé centra nám umožnili jednou v měsíci bezplatně navštívit zábavní park, kde mají žáci možnost prožít alternativní tělesnou výchovu, která pomáhá rozvíjet hravou formou jejich  pohybové dovednosti  i psychické vlastnosti. Žáci se učí skákat a pohybovat ve skákacím hradu, prolézají labyrint se skluzavkami a balónkovým bazénem, učí se ovládat šlapací káry. V příjemném prostředí s možností občerstvení, za přítomnosti  vlídného personálu tak trávíme jeden den v měsíci. Žáci si z  Jojo parku odnášejí neopakovatelné radostné prožitky. Srdečně za tuto možnost děkujeme.

Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami,
Ostrava, s.r.o.
Železárenská 880/5, Ostrava-Mariánské Hory
Mgr. Ivana Kuchařová, třídní učitelka

Otevřeno:
Po: 14:00 – 20:00
Út-Ne: 10:00 – 20:00

dole_facebookFacebook
sledujete nás na facebooku

Kavárna v Jojo parku
Příjemné posezení pro rodiče u výborné kávy RESERVA

dole_partneriPartneři
Naši partneři/sponzoři

Kontakty

Kaufland 1. patro
Výškovická 3086/44
Ostrava - Zábřeh 70030

tel.: 736 466 166
e-mail: info@jojopark.cz