Vyberte stránku

Reference

[vc_row full_width=““ parallax=““ parallax_image=““][vc_column width=“1/1″][trx_section bg_color=“#e8c6f9″ bg_tint=“none“ dedicated=““ align=“none“ columns=“none“ scroll=““ dir=“horizontal“][trx_content size=““ line_height=““ top=““ bottom=““ id=““ class=““ style=““][trx_title type=“1″ style=“regular“ align=“none“ weight=“inherit“ icon=“inherit“ image=“none“ size=“small“ position=“top“ background=“none“]

Reference

[/trx_title][/trx_content][/trx_section][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=““ parallax=““ parallax_image=““ el_id=““][vc_column width=“1/1″][trx_section bg_color=“#ffffff“ bg_tint=“none“ dedicated=““ align=“none“ columns=“none“ scroll=““ dir=“horizontal“ bottom=“20″][trx_content size=““ line_height=““ top=““ bottom=““ id=““ class=““ style=““][trx_columns count=“1″ top=“20″][trx_column_item span=““ align=“none“ color=““ bg_color=““ bg_image=““ id=““ class=““ style=““][vc_column_text]

MŠ U Jeslí, Havířov

Neuplynulo ani pár měsíců od poslední návštěvy Jojo parku a už máme v kalendáři nový termín. Společně s dětmi Mš Hello Teddy jsme si užívaly báječné dopoledne plné her, zábavy, dovádění a uvolnění. O dětech jsme měly přehled díky kamerovému systému, pitný režim byl dodržován díky nabídce Jojoparku a spocené vlásky jsme před odchodem vysušily fénem. Majitelé při vybavování parku opravdu mysleli na děti – bezpečno,velké prostory, rozmanitá nabídka her pro všechny děti, chvilková relaxace v kavárně pro doprovod, nic není zakázáno, všechno je povoleno.

Děkujeme za skvělý park v Ostravě !!! A všem mateřským školám vřele doporučujeme !!!!  Kompetence se dají rozvíjet i v JOJO parku !!!
Za celou Mš Hello Teddy ředitelka Kuboňová Radka
V červnu děti naší mateřské školy navštívily JoJopark v Ostravě. Bylo to velmi příjemné dopoledne nejen pro děti, ale také pro paní učitelky. Skákací hrad, animační sál s kouzelnou hrou světel a labyrint pestrobarevných míčků byl pro děti jedinečným zážitkem a nadšení, s kterým odpoledne děti rodičům sdělovaly své zážitky, některé z rodičů dokonce přimělo navštívit JoJopark hned následující dny.
Ceníme si s jakou důsledností JoJopark přistupuje k řešení prostor s ohledem na bezpečnost při dětských hrách, a tím se stává JoJopark velmi vhodným místem pro výlety s dětmi, kdy jako pedagogický doprovod nemusíme být zatížení nepřiměřenými obavami o zdraví svěřených dětí při pohybových aktivitách. A tak i dospělí si mohou vychutnat příjemnou atmosféru a to dokonce s šálkem lahodné kávy nebo čaje.
Když si prohlédnete fotogalerii, určitě ve tvářích dětí vyčtete to, co by Vám rády napsaly, kdyby uměly psát:
„Moc se nám tady líbí!“
www.skolyaskolky.com

Děkujeme JoJoparku a těšíme se s dětmi na příští návštěvu
MŠ U Jeslí, Havířov[/vc_column_text][/trx_column_item][/trx_columns][trx_columns count=“1″ width=““ height=““ top=“20″ bottom=““ left=““ right=““ id=““ class=““][trx_column_item span=““ align=“none“ color=““ bg_color=““ bg_image=““ id=““ class=““ style=““][vc_column_text]

Pomáháme dětem s handicapem

Poděkování třídy B
Rádi bychom  touto cestou poděkovali majitelům Dětského zábavního centra Jojo park v Ostravě – Zábřehu na Výškovické ulici za bezplatné poskytnutí prostor zábavního centra handicapovaným žákům naší školy.

V soukromé základní škole speciální vzděláváme žáky s kombinovanými vadami a každou novou možnost, jak zkvalitnit a obohatit vzdělávání  našich klientů rádi uvítáme. Majitelé centra nám umožnili jednou v měsíci bezplatně navštívit zábavní park, kde mají žáci možnost prožít alternativní tělesnou výchovu, která pomáhá rozvíjet hravou formou jejich  pohybové dovednosti  i psychické vlastnosti. Žáci se učí skákat a pohybovat ve skákacím hradu, prolézají labyrint se skluzavkami a balónkovým bazénem, učí se ovládat šlapací káry. V příjemném prostředí s možností občerstvení, za přítomnosti  vlídného personálu tak trávíme jeden den v měsíci. Žáci si z  Jojo parku odnášejí neopakovatelné radostné prožitky. Srdečně za tuto možnost děkujeme.

Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami,
Ostrava, s.r.o.
Železárenská 880/5, Ostrava-Mariánské Hory
Mgr. Ivana Kuchařová, třídní učitelka
[/vc_column_text][vc_media_grid style=“all“ items_per_page=“10″ element_width=“2″ gap=“10″ button_style=“rounded“ button_color=“blue“ button_size=“md“ arrows_design=“none“ arrows_position=“inside“ arrows_color=“blue“ paging_design=“radio_dots“ paging_color=“grey“ loop=““ autoplay=“-1″ item=“mediaGrid_Default“ grid_id=“vc_gid:1434380280926-52e68144-d46d-3″ include=“2725,2726,2724,2723,2722,2721,2720,2719,2718,2717,2716,2715,2714,2713,2712,2711,2710,2709″][/trx_column_item][/trx_columns][/trx_content][/trx_section][/vc_column][/vc_row]