Vyberte stránku

Pro školky

[vc_row][vc_column][trx_section bg_color=“#adf4ff“][trx_content][trx_title]

Pro školky

[/trx_title][vc_column_text css_animation=“bottom-to-top“]skolka

[/vc_column_text][/trx_content][/trx_section][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_section bg_color=“#ffffff“][trx_content top=“50″ bottom=“20″][trx_columns][trx_column_item][vc_column_text]Rodinné zábavní centrum Jojo park je pohodové, rodinné a klidné prostředí pro děti i rodiče na ploše 1 000 m2.
Čas, který je vyhrazen pro návštěvy školek je v pondělí v rozmezí od 8.30 hod do 13.00 hod.
Po  dohodě s  přepravcem je možné zajistit přepravu autobusem.

První návštěva je za cenu 50 Kč na dítě. Druhá a další návštěva je již za normální vstupné 60 Kč (Za 2 hodiny pobytu v Jojoparku). Dospělý doprovod platí 30 Kč (rodiče, příbuzní dětí), pedagogický doprovod vstup zdarma.

V Jojoparku můžou děti posvačit ve vyhrazeném prostoru.

Jojo park podporuje zdravý tělesný rozvoj dětí a proto k nám rády školky chodí. K tomu slouží především prolézací labyrint s překážkami různé obtížnosti na ploše 110 m2. Konstrukce a vybavení herny odpovídají všem bezpečnostním normám, předpisům a atestům EU.  V herně je k dispozici také nafukovací skákací hrad a trampolína. Doprovod má v našem zábavném centru kávu, nebo čaj zdarma.

Z bezpečnostních důvodů je nutné, aby děti měly dlouhé kalhoty bez kovových spon, dlouhý rukáv a ponožky. Všechny cennosti, přívěšky apod. musí děti odložit.[/vc_column_text][/trx_column_item][trx_column_item][vc_column_text css_animation=“right-to-left“]SQ1A3179

Pro školy, školky, organizace a firmy máme individuální ceny.
Informace na tel: 776 003 155

[/vc_column_text][/trx_column_item][/trx_columns][/trx_content][/trx_section][/vc_column][/vc_row]